Dėžės

Kartoninės dovanų, siuntų, sandeliėliavimo dėžės. Dėžutės su langeliu, popierinės ir kartoninės dėžutės dovanų pakavimui. Perkraustymo dėžės.

A4 dokumentų archyvavimui

(0)

A4 dokumentų archyvavimui skirta dėžė. Pasirinkdami archyvavimo dėžes Esselte Eco FSC Jūs laimite taupydami savo lėšas archyvuojant dokumentus bei prisidedate prie planetos išsaugojimo. Ši puikios dėžės pagamintas iš 100% perdirbto kartono, 100% perdirbamas ir sertifikuotas FSC.

1.201.29

Atverčiamos dėžutės

(0)

Atverčiamos dėžutės FEFCO0215 yra naudojamos siuntoms, produkcijai, keramikos gaminiams, drabužiams, elektronikos, buitinių prietaisų, stiklo ir porcelianinių indų, knygų, statybinių medžiagų, suvenyrų, dovanų bei kitų vartojimo prekių pakavimui.

0.252.54

Dėžė konteineris

(0)

Dėžė konteineris. Tai puiki dėžutė patogiam smulkių daiktų, tokių kaip įvairūs varžtai, vinys, sagtys ir panašūs, laikymui bei sandėliavimui.

1.391.60
Susisiekite Dėžė rūbų pervežimui

Dėžė rūbų pervežimui

(0)

Dėžė rūbų pervežimui. Tvirta dėžė rūbų transportavimui ar laikinam saugojimui. Po pervežimo marškinius, kostiumą galėsite rengtis iš karto.

13.92

Dėžė su iškirstomis rankenomis

(0)

Dėžė su iškirstomis rankenomis, susilanksto be lipnios juostos. Pagaminta iš storo gorfuoto kartono, todėl yra labai tvirta.

1.903.65

Dėžės M dydžio paštomatams

(0)

Dėžės M dydžio paštomatams yra gaminamos iš mikrogofro, bei gofro kartono. Puikiai tinka siuntoms ir produkcijai. Tvirtos ir apsaugančios.

0.531.23

Dėžės paletėms

(0)

Mūsų gaminamos dėžės puikiai tinka paletėms, sandėliavimui, siuntoms. Jos gaminamos iš tvirto gofro kartono. Atitinkančios klientų poreikius.

0.753.13

Dėžės S dydžio paštomatams

(0)

Dėžės paštomatams yra gaminamos iš E bangos (mikrogofro kartono). Puikiai tinka siuntoms ir produkcijai. Tai yra greito uždarymo tipo dėžutė.

0.331.03

Dėžės su lipnia juostele

(0)

Dėžės su lipnia juostele universalios, tvirtos dėžutės su lipnia juostele ir nuplėšiama juosta, pagamintos iš gofruoto kartono.

0.772.41

Dėžutė buteliams

(0)

Dėžutė buteliams. Dovanų dėžutė dviejų vyno, ar panašaus dydžio butelių, pakavimui.

1.202.15

Dėžutė buteliams su langeliu

(0)

Dėžutė buteliams su langeliu. Dovanų dėžutė dviejų vyno, ar panašaus dydžio butelių, pakavimui su langeliu.

1.201.71

Dokumentų archyvavimui

(0)

Dokumentų archyvavimui skirta dėžė yra puiki dėžutė į kurią telpa įvairūs dokumentai, ar svarbūs jums popieriai.

7.50

Dovanų dėžutė su langeliais

(0)

Tvirtos ir patrauklios dėžutės su dvejais arba trimis langeliais idealiai tinka įvairiems indeliams. Taip pat žvakėms, statulėlėms ir kitiems produktams pakuoti. Skyrelius dėžutėse vienas nuo kito skiria kartonas, todėl Jūsų produktas bus saugiai supakuotas.

1.291.45

Dovanų dėžutė su langeliu

(0)

Ši tvirta, graži kartoninė dėžutė su iškirstu langeliu puikiai tinka stiklinių indelių, žvakių, ar kitų produktų pakavimui. Produkcija ir dovanėlės šiose dėžutėse atrodo itin reprezentatyviai. Galite dekoruoti savo nuožiūra – perrišti kaspinėliu, virvute, klijuoti lipdukus, kabinti dovanų korteles ir t.t.

0.56

Dovanų dėžutė su rankena

(0)

Dovanų dėžutė su rankena. Kartoninė dėžutė su skaidriu langeliu ir rankenėlėmis puikiai tinka stiklinių indelių, žvakių pakavimui.

2.112.50

Dviejų dalių dėžutės

(0)

Dviejų dalių kartoninė dėžutė yra puiki dėžė jūsų gaminiams ar dovanų pakavimui. Šios dėžutės yra pagamintos iš dvispalvio 270g. kartono, kurio vienas pusė yra ruda ir kita pusė yra balta. Dviejų dalių dėžutės yra puikus, bei unikalus būdas pateikti savo prekę, dovaną ar kitą pasirinktą daiktą galutiniam vartotojui, gavėjui.

0.21799.81

Dviejų dalių dėžutės su langeliu

(0)

Dviejų dalių kartoninė dėžutė su langeliu yra puiki dėžė jūsų gaminiams ar dovanų pakavimui. Šios dėžutės yra pagamintos iš dvispalvio 270g. kartonos, kurio vienas pusė yra ruda ir kita pusė yra balta. Dviejų dalių dėžutės yra puikus, bei unikalus būdas pateikti savo prekę, dovaną ar kitą pasirinktą daiktą galutiniam vartotojui, gavėjui.

0.463.61

Greito uždarymo dėžutės

(0)

Atverčiamos, greito uždarymo dėžutės Fefco 0427 yra naudojamos siuntoms, produkcijai, keramikos gaminiams ir kitiems jūsų gaminiams.

0.240.71

Magnetinės dėžutės

(0)

Magnetinės dėžutės tinka panaudoti auskarams, žiedams, grandinėlėms, muilams, pakvietimams, saldžioms dovanoms bei kkitoms Jūsų idėjoms.

Magnetinės dėžutės pagamintos iš storo įrišiminio kartono (toks kartonas naudojamas tvirtiems knygų viršeliams gaminti), išorė aptraukiama su tekstūriniu, spalvotu popieriumi. Dėžutės viduje naudojamas lygus baltos arba juodos spalvos popierius.

 

3.877.84
Susisiekite

Magnetinės dėžutės su langeliu

(0)

Surenkama magnetinė dėžutė su langeliu. Magnetinės, greito surinkimo dovanų dėžės su PVC langeliu pagamintos iš itin tvirto 1200 g/m² kartono.

4.045.07

Micro gofro kartono dviejų dalių dėžutės su apvaliu langeliu

(0)

Mikrogofro kartono dviejų dalių dėžutės su langeliu naudojamos siuntoms, produkcijai, drabužiams ar kitiems jūsų gaminiams.

1.852.12

Pagalvėlės formos dėžutės

(0)

Dėžutė “Pagalvėlė” yra puiki dėžė jūsų gaminiams, dovanų pakavimui, juvelyrikos gaminiams. Dėžutės yra pagamintos 270g. kartono, kurio vienas pusė yra ruda ir kita yra balta.

0.220.35

Pailgos gofro kartono dėžės

(0)

Pailgos kartoninės dėžutės – tūtos pagamintos iš gofruoto kartono. Tvirtos, greitai ir paprastai paruošiamos siųsti.

1.712.90

Paletinės gofro kartono dėžės

(0)

Pletinė dėžė FEFCO0200 populiarus kartoninės dėžės modelis be viršaus.Galimas variantas su dangčiu. Klijuojamos lipnia juosta.

5.7825.12

Plokščios gofro kartono dėžės

(0)

Plokščios dėžės yra pagamintos iš gofruoto kartono. Į šias dėžutes patogiai galite pakuoti kalendorius, knygas, kitus plokščius gaminius.

0.61

Reguliuojamo aukščio gofro kartono dėžės

(0)

Reguliuojamo aukščio gofro kartono dėžės pagamintos iš gofruoto kartono. Į šias dėžutes patogiai galite pakuoti popierių, kalendorius, knygas, katalogus bei kitus plokščius gaminius.

0.801.20

Siauros gofro kartono dėžės

(0)

Siauros dėžės pagamintos iš gofruoto kartono. Dėžės apsaugo prekes nuo smūgių, vibracijos, suspaudimo. Naudojamos pakavimui ir siuntoms.

0.8816.50
Išpardavimas iki -16%
Siuntų ir perkraustymo gofro kartono dėžės

Siuntų ir perkraustymo kartoninės dėžės pakavimui

(0)

Siuntų gofro kartono dėžės gali būti naudojamos ir kraustymuisi. Tvirtos kartoninės fefco 0201 tipo dėžės tinka transportavimui, pakavimui, daiktų sandėliavimui.

0.302.59

Skaidri dėžutė iš PVC plastiko

(0)

Skaidri dėžutė iš PVC plastiko. Skaidrios dėžutės puikiai tiks dovanėlėms ar saldumynams sudėti. Pilnai permatoma dėžutė iškart atskleidžia kas jos viduje ir puikiai tinka suvenyrams, juvelyrikai ar kitai produkcijai.

0.470.96
Susisiekite Surenkama magnetinė dėžutė

Surenkama magnetinė dėžutė

(0)

Surenkama magnetinė dėžutė. Magnetinės, greito surinkimo dovanų dėžės pagamintos iš itin tvirto 1200 g/m² kartono.

2.497.59

Tvirtos dviejų dalių dėžutės

(0)

Tvirtos dviejų dalių dėžutės pagamintos iš storo įrišiminio kartono (toks kartonas naudojamas tvirtiems knygų viršeliams gaminti)
Išorė aptraukiama su tekstūriniu, spalvotu popieriumi.
Dėžutės viduje naudojamas lygus juodos spalvos popierius.

2.925.98

Tvirtos gofro kartono dėžės sandėliavimui ir siuntoms

(0)

Tvirtos gofro kartono dėžės tinka sandėliavimui, siuntoms, daiktams saugoti. Tai yra FEFCO0201 konstrukcijos dėžė pagaminta iš BC kartono.

3.305.90

Užrišama dovanų dėžutė

(0)

Vienos dalies dėžutės dovanoms, užrišamos juostelės pagalba. Galite perrišti dėžutę kokia tik norite juostele, kaspinu, špagatu.

0.961.40

Vaisių ir daržovių dėžė

(0)

Talpi ir tvirta dėžė vaisiams, daržovėms ar kitiems maisto produktams. Puikiai tinka pernešti ar transportuoti vaisius ar daržoves.

2.04

Vertikali dėžutė su langeliu

(0)

Vertikali dėžutė su skaidriu langeliu. Dėžutė su skaidriu langeliu pagaminta iš tvirto popieriaus. Plastikinis langelis leidžia matyti dėžutės turinį, dėl to ji ypatingai tinka įvairių smulkių dovanų, papuošalų, žvakių ar kitų daiktų pakavimui. * Nurodyti dėžių matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. * Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. * Dėžės parduodamos išklotinėmis (nesulankstytos). * Realus …
Plačiau Vertikali dėžutė su langeliu

0.651.63

Kartoninės dėžutės yra labai populiarios ir universalių pakuotės variantų, naudojamų įvairiems tikslams. Nuo dovanų pakavimo iki siuntų transportavimo, kartoninės dėžutės yra nepakeičiamas dalykas tiek kasdieniame gyvenime, tiek verslo sektoriuje. Šis straipsnis nagrinės skirtingų tipų kartonines dėžes, jų privalumus ir naudojimo galimybes.

Kartoninės dovanų dėžutės

Dovanų dovanojimas yra gražus ir džiugių emocijų pilnas akto, todėl tinkama dėžutė, kuri puikiai atspindi joje esantį turinį, yra labai svarbi. Kartoninės dovanų dėžutės su langeliu yra tobula pasirinkimo galimybė, leidžianti suteikti dovanai elegantišką išvaizdą. Jos gali būti dekoruojamos spalvingais raštais ar įspūdingais raštais, atitinkančiais progą, ir papildomos su bent mažu lankeliu.

Siuntų dėžutės

Norint saugiai ir tvarkingai išsiųsti prekes, kartoninės siuntų dėžutės yra puikus pasirinkimas. Jos yra gaminamos iš tvirto kartono, kuris apsaugo siunčiamą turinį nuo pažeidimų ir drėgmės. Be to, šios dėžutės yra lengvos ir pakankamai tvirtos, kad apsaugotų siuntinius per transportavimą. Jos gali būti naudojamos tiek verslo sektoriuje, tiek kasdieniniame gyvenime, kai norima išsiųsti mažesnius daiktus paštu ar kurjeriu.

Sandeliavimo dėžės

Įmonėms, vykdančioms gamybą ar prekybą dideliais kiekiais, svarbu turėti efektyvias ir patvarias sandeliavimo dėžes. Kartoninės sandeliavimo dėžės gali būti pritaikytos pagal įmonės poreikius ir leisti optimaliai išnaudoti sandėlio erdvę. Taip pat jos lengvai žymimos, leidžiant atpažinti turinį be poreikio atidaryti kiekvieną dėžę.

Perkraustymo dėžės

Kai reikia persikelti į naują gyvenamąją vietą ar perkelti verslo įrangą, perkraustymo dėžės tampa nepakeičiama priemone. Šios dėžės gaminamos iš stipraus kartono ir dažnai yra dvigubos ar net trijų sluoksnių, kad būtų užtikrintas turinio saugumas per pervežimą. Jos yra tvirtos, lengvos ir patogios rankoms neįtempant perkelti, todėl yra puikus pasirinkimas perkraustymo procesui palengvinti.

Kartoninės dėžutės Apibendrinimas

Kartoninės dėžutės yra išskirtinis pakuotės variantas, kuris tinka įvairioms situacijoms – nuo dovanų pakavimo iki prekių siuntimo ir sandeliavimo. Jos yra ne tik praktiškos ir patvarios, bet taip pat suteikia galimybę įvairinti dizainą pagal individualius poreikius. Būtent dėl šių privalumų kartoninės dėžutės išlieka vienu iš labiausiai populiarų pakuotes variantų tiek asmeniniame, tiek verslo sektoriuje.

Kartu su kartoninėmis dėžutėmis galima išvystyti ir kitus pakuotes variantus, tačiau jų universalumas ir patogumas daro jas išskirtinėmis. Džiaukimės šių pakuotės formų įvairove ir pritaikykime pagal savo poreikius!