Dovanų pakavimo prekės

Dovanų pakavimo reikmenys, prekės. Įvairių spalvų dovanų dėžutės su langeliu ir be langelio. Popieriaus drožlės, medžio drožlės, šilkinis popierius.

Susisiekite Apvalūs lipdukai

Apvalūs lipdukai

(0)

Apvalūs lipdukai. Užtikrina gerą bei ilgalaikį sukibimą su kartono ir popieriaus paviršiumi. Tinkami maišelių, dėžučių, vokų užklijavimui.

16.5019.00

Dviejų dalių dėžutės

(0)

Dviejų dalių kartoninė dėžutė yra puiki dėžė jūsų gaminiams ar dovanų pakavimui. Šios dėžutės yra pagamintos iš dvispalvio 270g. kartono, kurio vienas pusė yra ruda ir kita pusė yra balta. Dviejų dalių dėžutės yra puikus, bei unikalus būdas pateikti savo prekę, dovaną ar kitą pasirinktą daiktą galutiniam vartotojui, gavėjui.

0.21799.81

Dviejų dalių dėžutės su langeliu

(0)

Dviejų dalių kartoninė dėžutė su langeliu yra puiki dėžė jūsų gaminiams ar dovanų pakavimui. Šios dėžutės yra pagamintos iš dvispalvio 270g. kartonos, kurio vienas pusė yra ruda ir kita pusė yra balta. Dviejų dalių dėžutės yra puikus, bei unikalus būdas pateikti savo prekę, dovaną ar kitą pasirinktą daiktą galutiniam vartotojui, gavėjui.

0.463.61

Juostelės maišelių uždarymui

(0)

Juostelės maišelių uždarymui. Plastikinės juostelės skirtos popierinių ar plastikinių maišelių uždarymui, pakuojant vaistažoles, arbatžoles.

2.003.50
Susisiekite

Kartoniniai dovanų vokai

(0)

Šie vokai puikiai tinkami pakuoti atvirutes, kvietimus, dovanų kuponus, šokoladus ar pinigams dovanoti. Tvirti ir nesilamdantys. Vokai natūralios rudos spalvos, todėl juos galite lengvai dekoruoti savo nuožiūra – perriškite kaspinu ar virvele, klijuokite lipdukus, užrašykite palinkėjimą ranka.

0.650.75

Lininė natūrali virvelė

(0)

Lininė natūrali virvelė. Dekoratyvinė virvelė naudojama įvairių daiktų papuošimui, dėžučių perrišimui, kitiems surišimams ar rankdarbiams.

5200.58

Lininė pinta juostelė

(0)

Lininė pinta juostelė. Dekoratyvinė lininė virvelė naudojama įvairių daiktų papuošimui, dėžučių perrišimui, kitiems surišimams ar rankdarbiams.

7.01

Magnetinės dėžutės

(0)

Magnetinės dėžutės tinka panaudoti auskarams, žiedams, grandinėlėms, muilams, pakvietimams, saldžioms dovanoms bei kkitoms Jūsų idėjoms.

Magnetinės dėžutės pagamintos iš storo įrišiminio kartono (toks kartonas naudojamas tvirtiems knygų viršeliams gaminti), išorė aptraukiama su tekstūriniu, spalvotu popieriumi. Dėžutės viduje naudojamas lygus baltos arba juodos spalvos popierius.

 

3.877.84

Medvilninė virvelė

(0)

Medvilninės virvelės gali būti naudojamos dovanų pakavimui, įvairiems surišimams, dekoracijų ar etikečių pakabinimui ir tvirtinimui.

2.30

Medvilninis-sintetinis špagatas

(0)

Medvilninis – sintetinis špagatas gali būti naudojamas dovanų pakavimui, įvairiems surišimams, etikečių pakabinimui ir tvirtinimui.

2.00

Medžio drožlių užpildas

(0)

Mežio drožlių užpildas. Medžio drožlės puikiai tinka norint apsaugoti, užpildyti ar supakuoti produkciją. Naudojamos ir dekoravimui.

2.9458.00
Susisiekite Mini LED lemputės

Mini LED lemputės

(0)

Led lempučių girlianda puikiai tinka dekoruoti dovanų dėžutes arba kitoms dekoracijoms gaminti, papuošti. Juostelės ilgis: 1 m. LED lempučių kiekis: 10 vnt. Baterijos yra.

Plastikinė klipsavimo juosta

(0)

Plastikinė klipsavimo juosta, kitaip vadinama „clipband“ yra maišelių spaustukas su dvejomis metalinėmis vielomis platikiniame apvalkale.
Klipsavimo juosta tinka popierinių ar plastikinių maišelių uždarymui, pakuojant vaistažoles, arbatžoles, kavą ar arbatą, kruopas ar kitus birius produktus.

Clipband juosta rulone gali būti naudojama ant specialios pakavimo įrangos – klipsatoriaus.

25.76

Popieriaus drožlės dekoravimui

(0)

Popieriaus drožlės užpildui. Popieriaus drožlės yra gaminamos iš prabangaus ir kokybiško spalvoto popieriaus. Naudojamos dekoravimui.

Šios popieriaus drožlės yra gaminamos iš perdirbto popieriaus, todėl skirtingų partijų atspalvis gali nežymiai skirtis.

2.11180.00
Susisiekite Popierinės kortelės su virvele

Popierinės kortelės su virvele

(0)

Popierinės kortelės su virvele naudojamos kaip dovanų kortelės, rišamos prie dėžių, maišelių, butelių, o taip pat tinka dekoravimo darbams.

Satininės juostelės

(0)

Satininės juostelės –  medžiaginės satino juostelės skirtos pakuoti dovanoms, rišti kaspinėliams, įvairiems kitiems surišimams ar dekoracijoms.

1.142.40

Spalvota lipni juosta

(0)

Spalvota lipni juosta skirta kartoninėms dėžėms ir kitiems paviršiams klijuoti. Spalvų gama leidžia išskirtinai pažymeti gaminius.

1.56

Spalvotas šilkinis popierius pakavimui ir dekoravimui

(0)

Spalvotas šilkinis popierius pakavimui ir dekoravimui. Šilkinis popierius pakuojamas rulonais po 24 lapų, 18 g/m2. Šilkinio popieriaus lapų matmenys 75 cm 50 cm. Šilkinis popierius naudojamas :
Dekoravimui ;
Dovanų ar papuošalų pakavimui ;
Dėžučių ar maišelių tūriui užpildyti.

5.51
Susisiekite Šventiniai lipdukai

Šventiniai lipdukai

(0)

Šventiniai lipdukai. Lipdukai su užrašu Linksmų švenčių. Tai greitas ir patogus būdas išskirti savo dovaną iš kitų.

Dovanų pakavimo prekės yra ypatinga kategorija, kurioje rasti įvairias pakuotes, dekoro elementus ir priemones, skirtas puošti, apgaubti ir asmeniškai pritaikyti dovanas.

Šios prekės leidžia sukurti įspūdingą, kūrybišką ir neeilinį dovanų įpakavimą, kuris tampa svarbiu aspektu pačioje dovanos dovanojimo patirčioje.

Asmeniškumo Pabrėžimas

Dovanų pakavimo prekės leidžia pabrėžti asmeniškumą ir rūpestį, dedant pastangas sukurti ypatingą dovanų įpakavimą, atitinkantį dovanos gavėjo interesus ir poreikius. Tai padidina dovanos vertę ir padaro ją dar ypatingesnę. Dovanų pakavimo prekės siūlo įvairias spalvas, formų ir stilių, leisdamos sukurti unikalų ir pritaikytą dovanų įpakavimą.

Kūrybiškumo Išraiška

Dovanų pakavimo prekės skatina kūrybiškumą ir leidžia išreikšti savo individualumą per dovanų įpakavimą. Galima pasirinkti iš įvairių dekoro elementų, tokių kaip spalvotos juostelės, etiketės, dekoro popieriai, siuvamos etiketės ir kiti detaliai, kad būtų sukurtas ypatingas ir neeilinis įpakavimas. Kūrybiškai supakuotos dovanos tampa saviti ir neabejotinai džiugins dovanos gavėją.

Unikalus Įspūdis

Vienas iš didžiųjų dovanojimo pakavimo privalumų yra unikalus įspūdis, kurį jis palieka dovanos gavėjui. Nuo išorinio apvalkalo iki mažų detalių, kaip personalizuotos etiketės ar rankraštinės žinutės, dovanojimo pakavimas gali pridėti ypatingumo ir elegancijos dovanai. Šis įspūdis skatina dovanos gavėją jaustis ypatingai ir branginti dovanojimo akimirką.

Skirtingų Progų Puošimas

Dovanų pakuočių prekės siūlo platų pasirinkimą, kurio dėka galima pritaikyti dovanų įpakavimą skirtingoms progoms ir renginiams. Ar tai būtų gimtadienis, Kalėdos, vestuvės, krikštynos ar kiti šventiniai įvykiai, dovanojimo pakavimas gali būti sukuriamas pagal šventės temą ar dovanos gavėjo pomėgius. Šis individualus pritaikymas suteikia dar didesnę vertę dovanai ir išskiria ją iš kitų.

Kaip Rasti Tinkamas Dovanų Pakavimo Prekes?

Pasirinkti tinkamas dovanojimo pakavimo prekes gali būti malonus procesas, kuris padeda prisidėti prie dovanų įpakavimo kūrybiškumo. Štai keli patarimai, kaip tai padaryti:

1. Apibrėžkite temą: Pasirinkite pakavimo elementus, kurie atitinka dovanos temą ar šventę, kuriai skirta dovana.

2. Rinkitės tinkamas spalvas ir stilių: Svarbu, kad pakavimo spalvos ir stilius harmoningai dera tarpusavyje ir atspindi dovanos gavėjo asmenybę.

3. Įtraukite personalizaciją: Pasirinkite etiketes ar ženklus, kuriuos galima pritaikyti dovanos gavėjui, pavyzdžiui, pridėkite jo vardą ar ypatingą žinutę.

4. Rinkitės kokybiškas prekes: Pasirinkite aukštos kokybės pakuotes ir dekoro elementus, kurie užtikrins, kad dovanos įpakavimas būtų tvirtas ir atrodytų elegantiškai.

Apibendrinimas

Šios pakavimo prekės yra puikių dovanų dovanojimo patirčių dalis, leidžianti sukurti asmenišką, kūrybišką ir unikalų dovanų įpakavimą. Jos suteikia galimybę rūpintis ir atkreipti ypatingą dėmesį į dovanų įpakavimą, paliekant nepakartojamą įspūdį dovanos gavėjui. Pasirinkę tinkamas prekes puošti dovanas skirtingų progų metu, galite išreikšti savo kūrybiškumą ir atskirti savo dovanas nuo kitų. Su tinkamai pasirinktomis dovanojimo pakavimo prekėmis kiekviena dovana tampa ypatinga ir prisideda prie gražių, šiltų ir neeilinių dovanų akimirkų.