Individualios dėžutės, dėžės su spauda.

Norite būti unikalūs ir pastebimi? Jei atsakėte TAIP, apsilankėte tinkame puslapyje. Mūsų elektroninė parduotuvė yra skirta palengvinti pakavimo naštą įmonėms ir individualiems asmenims. Siekiame brandinti ekologišką požiūrį į pakavimo tendencijas. Pagal jūsų pageidavimus galime pagaminti individualias, Jūsų numatytų išmatavimo, spalvų, tipo dėžutes. Norint dar unikalesnės pakuotės, galime uždėti spaudą ant Jūsų dėžutės, apie spaudos tipus galite pasiskaityti mūsų paslaugų skiltyje SPAUDA.

Procesas norint užsisakyti individualią pakuotę:

Norint užsisakyti individualią, unikalią dėžutę susisiekite su mumis el. paštu klausk@agamabox.lt
Laiške nurodykite:
1. Dėžučių kiekį, kuris jums reikalingas. Patartina rinktis didesnius kiekius, esant didesniems kiekiams galime ženkliai sumažinti pakuotės gamybos kaštus. Minimalus unikalių dėžučių užsakymo kiekis yra 1000vnt. vienam dyžiui.
2. Dėžutės išmatavimus, bent preliminarus formatas: ilgis*plotis*aukštis. Nurodykite matmenis milimetrais.
3. Popieriaus ar medžiagos tipą, iš kurio norėtumėte, kad būtu pagaminta jūsų pakuotė.
4. Ar Jums bus reikalinga spauda ant dėžutės, jei taip – kokių spalvų, jei turite prisekite logotipo ar dizaino maketą.
5. Dėžutės tipas – ar tai būtų dviejų dalių dėžutė, išstumiama dėžutė, greito uždarymo dėžutė. Galite pateikti FEFCO katalogo kodą dėžutės tipui nurodyti. Jei turite pavyzdžių galite atsiųsti mums jų nuotraukas.
6. Produkcijos tipas, kuris bus pakuojamas į dėžutes – maisto produktai, sunkios prekės, birūs produktai ir pan.
Visi jūsų atsakymai tikrai padės mums susidaryti vaizdą apie gaminamą dėžutę, nebijokite pateikti savo požiūrio į esamą katalogą ar papildomos informacijos apie išsvajotą Jūsų dėžutę. Ši informacija yra skirta mums ir išliks konfidenciali, gavus šią informaciją ją apdoros gamybos skyrius ir pateiks pastebėjimus bei rekomendacijas dėl naudojamų medžiagų, pakuotės tipo ar išmatavymų.

Dažniausiai užsakomos dėžutės:

Dviejų dalių dėžutės, dėžutės pagalvėlės, dėžutės kvepalams ar kvapams, dėžutės buteliams ar kitos panašaus tipo dėžutės. Jos dažniausiai gaminamos iš 270 gsm storio dvispalvio rudos/baltos spalvos kartono arba 250-350 gsm spalvoto kartono. Dėžutė gali būti surenkama bet kuria spalva į viršų. Dėžutės gali būti gaminamos su individualia spauda, reljefiniu logotipu arba su skaidriu PVC langeliu. Šios dėžutės puikiai tinka supakuoti dovanas, produkcija bei maisto produktus. – mūsų 270g kartonas turi sąlyčio su maistu sertifikatus, esant labai riebiems produktams popierius gali būti laminuojamas, kad sumažinti riebalų pralaidumą.

Greito uždarymo dėžutės (FEFCO katalogo kotas 0427). Greito uždarymo dėžutės dažniausiai gaminamos iš 1,3 mm storio mikro gofro kartono (E banga) gali būti rudos, baltos, juodas su PVC langeliu.  Dėžutė gali būti su individualia spauda arba be jos. Šios dėžutės dažniausiai naudojamos siuntų, rankdarbių ar konditerijos gaminių, dovanų rinkinių bei kitų rinkinių pakavimui. Labai populiarios dėžutės tarp drabužių pardavėjų, gaminant šias dėžutes su PVC langeliu pilnai atsispindi dėžutės turinys. Bitininkystės versluose ruošiant medaus rinkinukus. Paminėjome tik keletą mūsų klientų panaudojimo būdų, prie šių yra galybė kitokių būdų, kaip šitos dėžutės galėtų būti panaudotos.

Siuntų dėžės

Tai gofro kartono dėžės tinkamos sandėliavimui, siuntoms, perkraustymui ar kitoms paslaugoms. Gaminamos iš dviejų, trijų ( E, B, C ), penkių ( BС, BE, ) ir septynių sluoksnių gofro kartonas. Kartono rūšies pasirinkimas priklauso nuo pakuotės paskirties. Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, išorinis (tai pat ir vidinis) kartono sluoksnis gali būti rudas arba baltas. Dėžutė gali būti su individualia spauda arba be jos.

Taip pat siūlome logotipo perdarymo į vektorinį formatą paslaugas, kaina nuo 15eur + PVM. Kaina gali didėti priklausomai nuo logotipo sudėtingumo.

Lauksime jūsų užklausų, išlikime ryškūs, pozityvus bei ištikimi gamtai.