Popieriniai, plastikiniai maišeliai su spauda.

Popieriniai maišeliai su spauda ar be jos, puikus būdas reprezentatyviai pristatyti Jūsų įmonę ar produkciją savo klientams. Gaminame įvairių dydžių, tipų ir spalvų popierinius maišelius  mažais bei ypač dideliais kiekiais. Galime pagaminti maišelius su spauda, pagal numatytą ir iš anksto suderinta spaudos maketą, siekdami užtikrinti, kad būsite matomi ir unikalūs

Žinojimas apie mūsų svarbų vaidmenį kokybės ir ekologijos srityje paskatino mus siekti profesionalaus ir atsakingo elgesio. Mūsų maišeliai yra gaminami pasitelkiant automatinio valdymo sistema, kuri užtikrina tikslią ir kokybišką visų produktų gamybą. Gamybos linija yra sertifikuota pagal  FSC ® (Forest Stewardship Council ® ) standartą (FSC-C074413). Į visa tai atsižvelgiama kuriant naujus produktus ir diegiant naujas technologijas, taip pat juos gaminant. Šiais veiksmais mes nuolat mažiname neigiamą įtaką aplinkai ir produktui per visą jo gyvavimo ciklą.

Procesas norint užsisakyti individualius maišelius:

Norint užsisakyti individualų, unikalų maišelį susisiekite su mumis el. paštu klausk@agamabox.lt
DĖMESIO – nuo 1 iki 10000vnt. maišelių, spaudą dedame tik ant mūsų standartinių dydžių maišelių, nuo 10000vnt. galimi individualūs išmatavimai.
Laiške nurodykite:
1. Maišelių kiekį, kuris jums reikalingas. Patartina rinktis didesnius kiekius, esant didesniems kiekiams galime ženkliai sumažinti pakuotės gamybos kaštus. Minimalus maišelių su spauda užsakymo kiekis 200vnt. nuo 200-1000vnt. naudojama šilkografija, nuo 1000-10000 naudojama fleksografija arba šilkografija.
2. Maišelio išmatavimus, bent preliminarius formatas: ilgis*plotis*aukštis. Nurodykite matmenis milimetrais.
3. Maišelio spalvą (balta, ruda, spalvota) bei rankenėlių tipą (plokščios, susuktos).
4. Ar jums bus reikalinga spauda ant maišelių, jei taip kokių spalvų, jei turite prisekite logotipo ar dizaino maketą. Maketas turi atitikti CMYK spalvų paletę.

5. Produkcijos tipas, kuris bus pakuojamas į maišelius – maisto produktai, sunkios prekės, birūs produktai ir pan.
Visi jūsų atsakymai tikrai padės mums susidaryti vaizdą apie gaminamą maišelį, nebijokite pateikti savo požiūrio į esamą katalogą ar papildomos informacijos apie išsvajotą Jūsų maišelį. Ši informacija yra skirta mums ir išliks konfidenciali, gavus šią informaciją ją apdoros gamybos skyrius ir pateiks pastebėjimus bei rekomendacijas dėl naudojamų medžiagų, pakuotės tipo ar išmatavymų.

Taip pat siūlome logotipo perdarymo į vektorinį formatą paslaugas, kaina nuo 15eur + PVM. Kaina gali didėti priklausomai nuo logotipo sudėtingumo.

Lauksime jūsų užklausų, išlikime ryškūs, pozityvus bei ištikimi gamtai.