Maišeliai

Popieriniai maišeliai maistui, produkcijai su plokščiomis ir susuktomis rankenėlėmis. Pakavimo, politileniniai maišeliai. Zip, maišeliai siuntimiams.

Celofaniniai maišeliai

(0)

Celofaniniai maišeliai. Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai, sausainiai, arbata.

3.186.78

Doy-pack maistiniai maišeliai be langelio

(0)

Doy-pack maistiniai maišeliai be langelio pagaminti iš rudo Kraft popieriaus. Puikiai tinka pakuoti: kavą, arbatą, prieskonius.

8.1116.00

Doy-pack maistiniai maišeliai su langeliu

(0)

Doy-pack maistiniai maišeliai su langeliu. Maišeliai pagaminti iš rudo Kraft popieriaus. Puikiai tinka pakuoti: kavą, arbatą, prieskonius.

8.8018.76

Fasavimo maišeliai

(0)

Fasavimo maišeliai paketuose. Šie polietileniniai maišeliai naudojami mažesnėse prekybos vietose, skirti patogiai supakuoti maisto produktus.

3.5011.01

Fasavimo maišeliai rulonuose

(0)

Fasavimo maišeliai rulonuose. Šie polietileniniai maišeliai naudojami mažesnėse prekybos vietose, skirti patogiai supakuoti maisto produktus.

7.01

Maišeliai ZipLock su juostele užrašams

(0)

Maišeliai ZipLock su juostele užrašams. Užspaudžiami maišeliai ZipLock puikiai tinka pakuoti elektronikos detales, birius produktus.

1.271.43

Plastikiniai pirkinių maišeliai

(0)

Plastikiniai pirkinių maišeliai. HDPE maišeliai pirkiniams. Maišeliai populiarūs prekybos centruose, kitose prekybos vietose, buityje.

1.277.73

Plastikiniai, skaidrūs maišeliai su dugnu

(0)

Plastikiniai maišeliai su dugnu. Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai.

7.0112.50

Popieriniai maišeliai buteliams su suktomis rankenėlėmis

(0)

Maišeliai buteliams su Twist tipo susuktomis rankenėlėmis yra naudojami, verslo dovanoms, švenčių metu, dovanojont butelio formos dovanas.

0.340.40

Popieriniai maišeliai maistui

(0)

Popieriniai maišeliai maistui. Maišeliai pagaminti iš rudo linijuoto kraft popieriaus. Be rankenėlių. Skirti konditerijos gaminiams.

4.5016.00

Popieriniai maišeliai medžiaginėmis rankenėlėmis

(0)

Popieriniai maišeliai medžiaginėmis rankenėlėmis yra išskirtinės ir prabanga kvepiančios išvaizdos. Šie maišeliai gali atlaikyti net gi iki 10 kg. svorį.

9.9814.64

Popieriniai maišeliai su blokiniu dugnu

(0)

Popieriniai maišeliai su blokiniu dugnu. Rudi popieriniai maišeliai tinka lengvų prekių ir maisto produktų pakavimui.

1.503.61

Popieriniai maišeliai su blokiniu dugnu ir langeliu

(0)

Popieriniai maišeliai su blokiniu dugnu ir langeliu. Šie maistiniai maišeliai yra gaminami iš ekologiško ir biologiškai skaidomo popieriaus.

5.808.80
Išpardavimas iki -32%
Popieriniai maišeliai su plačiu dugnu

Popieriniai maišeliai su plačiu dugnu

(0)

Popieriniai maišeliai su plačiu dugnu ir plokščiomis rankenėlėmis. Maišeliai maistui išsinešti, dovanų maišeliai, pakavimo maišeliai.

0.180.35
Išpardavimas iki -35%
Maišeliai su plokščiomis rankenėlėmis

Popieriniai maišeliai su plokščiomis rankenėlėmis

(0)

Popieriniai maišeliai su plokščiomis rankenėlėmis naudojami kaip: Maišeliai maistui išsinešti, dovanų maišeliai, pakavimo maišeliai.

0.190.35
Išpardavimas iki -32%

Popieriniai maišeliai su susuktomis rankenėlėmis

(0)

Popieriniai maišeliai su Twist tipo susuktomis rankenėlėmis naudojami kaip: Dovanų maišeliai, Pakavimo maišeliai, Maišeliai verslo dovanoms.

0.190.68

Skaidrūs maišeliai su daugkartine užklijuojama juostele

(0)

Skaidrūs maišeliai su daugkartine užklijuojama juostele.Maišeliai pagaminti iš 25 mkr. storio CPP (polipropileno) plėvelės.

2.9015.00

Skaidrūs maišeliai ZipLock

(0)

Skaidrūs maišeliai ZipLock. Užspaudžiami maišeliai MiniGrip tinka pakuoti elektronikos detales, birius produktus ar kitus smulkius daiktus.

0.6111.00
Susisiekite

Storesnio popieriaus maišeliai su virvelinėmis rankenėlėmis

(0)

Popieriniai maišeliai medžiaginėmis rankenėlėmis yra išskirtinės ir prabanga kvepiančios išvaizdos. Šie maišeliai gali atlaikyti net gi iki 9 kg. svorį.

2.29

Popieriniai maišeliai yra įvairialypė ir populiari pakuotės forma, plačiai naudojama maisto produktų, prekių ir kitų daiktų pakavimui.

Popieriniai Maišeliai su Plokščiomis Rankenėlėmis

Popieriniai maišeliai su plokščiomis rankenėlėmis yra patogūs ir universalūs. Jų konstrukcija leidžia patogiai nešioti maisto produktus ar kitas prekes. Dažnai naudojami maisto prekių pakuotėse, dovanų maišeliuose ir mažų prekių pardavime.

Šie maišeliai gali būti įvairaus dydžio ir spalvų, pritaikyti skirtingiems poreikiams ir dizaino stiliams. Jie taip pat gali būti padengti specialia plėvele, kad būtų apsaugotos nuo drėgmės, ypač jei maišelis naudojamas maisto produktams.

Popieriniai Maišeliai su Susuktomis Rankenėlėmis

Popieriniai maišeliai su susuktomis rankenėlėmis yra elegantiškesnės ir aukštesnės kokybės alternatyva. Šie maišeliai dažnai naudojami ekskliuzyvinėms prekėms ar brangesniam maistui pakelti. Jų aukštos kokybės popierius ir patvarios rankenėlės užtikrina, kad prekės būtų saugiai nešamos ir pristatomos.

Šie maišeliai taip pat gali būti įvairaus dydžio ir spalvų, pasižymi stilingu dizainu ir gali būti papildomi specialiais apdovanojimo detaliais, kaip pvz., juostelėmis ar ženklinimo elementais.

Pakavimo Maišeliai

Pakavimo maišeliai, dažnai vadinami kraft maišeliais, yra itin stiprūs ir tvirti. Jų medžiaga yra didelio tankio popierius, kuris suteikia didesnį atsparumą ir gali būti naudojamas ne tik maisto, bet ir kitų prekių pakavimui. Šie maišeliai yra populiariausi mažmeninėje prekyboje, taip pat ir restoranuose bei kavinėse.

Pakavimo maišeliai gali turėti susuktas arba plokščias rankenėles, tai priklauso nuo poreikių ir naudojimo scenarijaus. Jie yra paprasti, bet funkcionalūs, labai gerai tinkami prekių transportavimui ir pristatymui.

Politileniniai Maišeliai

Politileniniai maišeliai yra plastikiniai maišeliai, dažnai pagaminti iš polietileno. Jie yra daugkartinio naudojimo ir plačiai naudojami įvairiose pramonės šakose, pavyzdžiui, maisto, prekybos, logistikos ir kt.

Šie maišeliai gali turėti įvairias rankenes, išorines užtrauktukus (zip) ar sandarią juostelę, užtikrinančią saugų maišelio uždarymą. Jų plastikinė medžiaga yra atspari drėgmei ir apsaugo prekes nuo dulkės ir nešvarumų.

Zip Maišeliai Siuntimams

Zip maišeliai, dar vadinami ir paketėliais su zip užtrauktuku, yra naudingi ir saugūs siuntimui. Jie turi įmontuotą užtrauktuką, kuris leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti maišelį daugybę kartų.

Zip maišeliai yra patogūs ir efektyvūs, kai reikia saugiai išsiųsti mažas prekes ar dokumentus paštu ar kurjeriu. Jų lengvumas ir platus pasirinkimas padaro juos puikiu pasirinkimu prekių pristatymui ir prekybos kompanijoms.

Apibendrinimas

Popieriniai maišeliai maistui, produkcijai ir siuntimui yra universali ir patogi pakuotės forma, plačiai naudojama įvairiose pramonės šakose. Jų spalvų, formų ir medžiagų įvairovė leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą, atitinkantį skirtingus poreikius ir skirtingas prekių kategorijas. Popieriniai maišeliai su plokščiomis ir susuktomis rankenėlėmis suteikia patogumo ir stiliaus, o politileniniai maišeliai su užtrauktukais ir zip maišeliai užtikrina saugų ir tvirtą siuntimą. Būdamas praktiškas ir aplinkai draugiškas pasirinkimas, popierinis maišelis išlieka nepakeičiamu pakavimo sprendimu įvairiose situacijose.