Maisto pakuotės

Maisto pakuotės. Dėžutės, maišeliai, pyraginės dėžutės, dėžutės tortams. Doypack maišeliai, kepimo popierius ir kitos pakavimo prekės jūsų poreikiams.

Aliuminio folija

(0)

Aliuminio folija. Aliuminio kepimo folija puikiai tinka mėsos, žuvies, daržovių paruošimui ant žarijų, krosnyse ir elektrinėse orkaitėse.

18.00

Auksiniai tortų padėkliukai

(0)

Šie auksiniai tortų padėklai pagaminti iš aukštos kokybės kartono (1050g / m2). Jie yra padengti auksine aliuminio folija ir specialia danga, atspari riebalams ir vandeniui. Tortų padėklai yra puikus dekoratyvinis elementas. Jų dydžio įvairovė leidžia juos pritaikyti tiek sveikiems pyragams, tiek mažesnėms porcijoms. Auksiniai tortų padėklai, skersmuo: 10 cm, 16 cm, 18 cm, 20 cm, 22 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm, 30 cm, 32 cm, 34 cm, 38 cm ir 40 cm.

17.7774.54

Baltos tortų dėžutės

(0)

Elegantiškos, baltos spalvos tortų dėžutės, kurias ypač greita ir lengva surinkti. Šios dėžutės pagamintos iš aukštos kokybės kartono.

0.411.15

Cukranendrių pluošto dangteliai

(0)

Biologiškai suyrantys cukranendrių pluošto vienkartinio naudojimo dangteliai. Pagaminti iš atsinaujinančių išteklių. Tinka šaltam ir karštam maistui. Galima naudoti su Ø90mm popieriniais puodeliais,

3.593.98
Susisiekite

Cukranendrių pluošto dėžutės burgeriams

(0)

Biologiškai suyrančios cukranendrių pluošto dėžutės burgeriams BIOBOX. Pagamintos iš atsinaujinančių išteklių. Tinka tiek šaltam tiek ir karštam maistui. Galima naudoti mikrobangų krosnelėje.

12.49
Susisiekite Dangteliai puodeliams

Dangteliai puodeliams

(0)

Dangteliai puodeliams. Dangteliai skirti popieriniams karštų gėrimų puodeliams.

Susisiekite

Daugkartinės šakutės

(0)

Daugkartinės šakutės pagamintos iš medienos pluošto, naudojant bioplastiką – 100% perdirbamų medžiagų, pagamintų iš atsinaujinančių gamtos išteklių. Tinka sąlyčiui su maistu ne daugiau kaip + 100°C temperatūroje. Galima plauti indaplovėje.

7.31

Daugkartiniai peiliai

(0)

Daugkartiniai peiliai pagaminti iš medienos pluošto, naudojant bioplastiką – 100% perdirbamų medžiagų, pagamintų iš atsinaujinančių gamtos išteklių. Tinka sąlyčiui su maistu ne daugiau kaip + 100°C temperatūroje.

7.05
Susisiekite Dėžutė ECO MUF

Dėžutė keksiukams ar pyragėliams

(0)

Dėžutė keksiukams ar pyragėliams. Reprezentatyvi ekologiška pakuotė keksiukams ar pyragėliams. Su išimamu padėkliuku dviems keksiukams.

Susisiekite Dėžutės ECO TABOX

Dėžutė sushi ir kietiems patiekalams

(0)

Dėžutė sushi ir kietiems patiekalams. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui: sušiams, užkandžiams, vaisiams.

Susisiekite Dėžutės ECO TABOX su langeliu

Dėžutė sushi ir kitiems patiekalams su langeliu

(0)

Dėžutė sushi ir kitiems patiekalams su langeliu. Universalios dėžutės su langeliu, tinkamos įvairiam panaudojimui: sušiams, užkandžiams.

Dėžutės burgeriams

(0)

Dėžutės burgeriams. Dėžutė burgeriui, sumuštiniui. Vienkartiniai popieriniai indai. Tinka karštam ir šaltam maistui.

9.6048.00

Dėžutės maistui išsinešti

(0)

Unikalaus dizaino dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui.

0.2495.00
Susisiekite Dėžutės ECO CAKE

Dėžutės pyragui ar konditerijai

(0)

Dėžutės pyragui ar konditerijai tinka bandelėms, pyragams, torčiukams ir kietiems konditerijos gaminiams.

Susisiekite Dėžutės ECO SALAD

Dėžutės salotoms su langeliu

(0)

Dėžutės salotoms su langeliu. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui: salotoms, užkandžiams, karštiems ir šaltiems patiekalams.

Susisiekite

Dėžutės su dangčiu tortams

(0)

Apvalios kartoninės dėžutės su nuimamu dangčiu tortams ir pyragams.
Naudojama medžiaga, iš kurios gaminama dėžutė, atitinka aukščiausius maisto produktų pakavimo standartus, ekologiškai švari ir nedaro įtakos konditerijos gaminių skoniui ar kvapui.

1.432.94
Susisiekite Dėžutės ECO SANDWICH

Dėžutės sumuštiniams su langeliu

(0)

Dėžutės sumuštiniams su langeliu. Dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono, su skaidriu langeliu.

Susisiekite Dėžutės ECO NOODLES

Dėžutės WOK makaronams

(0)

Dėžutės WOK makaronams, maistui. Dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono. Dėžutės yra universalios.

Doy-pack maistiniai maišeliai be langelio

(0)

Doy-pack maistiniai maišeliai be langelio pagaminti iš rudo Kraft popieriaus. Puikiai tinka pakuoti: kavą, arbatą, prieskonius.

8.1116.00

Doy-pack maistiniai maišeliai su langeliu

(0)

Doy-pack maistiniai maišeliai su langeliu. Maišeliai pagaminti iš rudo Kraft popieriaus. Puikiai tinka pakuoti: kavą, arbatą, prieskonius.

8.8018.76
Susisiekite Indeliai sriubai ECO SOUP

Indeliai sriubai ar skystiems produktams

(0)

Indeliai sriubai ar skystiems produktams. Ekologiška sandari pakuotė su dangteliu tiek karštam, tiek šaltam maistui.

110.00

Kepimo popierius

(0)

Kepimo popierius. Rudas kepimo popierius, iš abiejų pusių padengtas silikonu, atsparus aukštai temperatūrai.

7.41

Kiaušinių dėklas

(0)

Kiaušinių dėklas. Kiaušinių dėklai, pagaminti iš plaušienos.

21.3021.79

Pergamentas

(0)

Pergamentas. Baltas iš celiuliozės pagamintas riebalams nelaidus popierius.

46.50

Plastikiniai, skaidrūs maišeliai su dugnu

(0)

Plastikiniai maišeliai su dugnu. Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai.

7.0112.50

Plėvelė maistui

(0)

Plėvelė maistui. Skaidri plėvelė pagaminta iš LLDPE (linijinio mažo tankio polietileno), tinkanti sąlyčiui su maistu.

6.50
Susisiekite

Popieriniai puodeliai gėrimams

(0)

Puodeliai karštiems gėrimams. Šie puodeliai, skirti karštiems gėrimams, pagaminti iš kraft kartono. Tinka kavai, kakavai, arbatai, karštam vynui, šokoladui ar kitiems gėrimams. Puikus sprendimas kavos krautuvėlėms ar greito maisto restoranams, lauko prekybai. Puodelius galima naudoti su ar be dangtelių.

4.66
Susisiekite Puodeliai karštiems gėrimams

Puodeliai karštiems gėrimams

(0)

Puodeliai karštiems gėrimams. Šie puodeliai, skirti karštiems gėrimams, pagaminti iš dviejų sluoksnių kraft kartono

3.033.18
Susisiekite Putpelių kiaušinių dėklas

Putpelių kiaušinių dėklas

(0)

Putpelių kiaušinių dėklas. Dėžutė putpelių kiaušiniams. Pagaminta iš skaidraus perdirbto plastiko, dėl to puikiai matomas dėklo turinys.
Šios prekės pristatymo terminas 3 – 5 d.d.

119.68

Pyraginės dėžutės

(0)

Pyraginės dėžutės. Konditerijos gaminių kartoninės dėžutės yra geriausias būdas išlaikyti konditerijos gaminį puikioje formoje.

0.300.63

Surenkamos dėžutės pyragams

(0)

Surenkamos dėžutės pyragams gali būti naudojamos įvairiems kepiniams ar kitiems konditerijos produktams pakuoti.

Šios dėžutės yra gaminamos iš tvirto kartono ir yra lengvai surenkamos.

Šias dėžutes galite sulankstyti pagal savo poreikį, kadangi šių dėžučių išorė gali būti rudos arba baltos spalvos.

0.440.76
Susisiekite

Tortų dėžutės su langeliu

(0)

Elegantiškos tortų dėžutės su dideliu langu. Tortų dėžutės su natūralia spalva, puikiai dera su ekologine tendencija. Greita ir lengva surinkti. Aukštos kokybės kartonas.

0.791.14
Susisiekite ECO FOLD 600

Universali dėžutė maistui

(0)

Universali dėžutė maistui. Tai universali dėžutė, tinkama įvairiam panaudojimui: salotoms, užkandžiams, karštiems patiekalams.

4.26136.69

Maisto pakuotės yra kritiškas elementas maisto produktų pramonėje. Šios pakuotės užtikrina maisto saugumą, išlaiko higienos standartus ir suteikia praktiškumą tiek gamintojams, tiek vartotojams.

Maisto Saugumas

Vienas iš pagrindinių maisto pakuočių tikslų yra užtikrinti maisto saugumą. Tinkamai projektuotos ir pagamintos pakuotės apsaugo maisto produktus nuo kenksmingų mikroorganizmų, dulkės, drėgmės ir kitų aplinkos veiksnių, kurie gali pakenkti maisto kokybei ar sukelti puvimą.

Saugios pakuotės taip pat gali padėti išvengti produktų praradimų ir žalos, kuri gali kilti per transportavimą ir laikymą. Jos užtikrina, kad maisto produktai išliktų švieži ir saugūs nuo gamybos iki vartojimo.

Higienos Išlaikymas

Maisto pakuotės turi būti higieniškos ir tinkamos maisto produktų kontaktui. Prieš pristatant maistą į rinką, pakavimo medžiaga turi atitikti griežtus higienos reikalavimus. Tai apima saugumą, saugiklius ir atsparumą mikroorganizmams.

Pakuotės, skirtos tiesioginiam maisto kontaktui, turi būti patvirtintos tinkamais institucijų, kurios užtikrina, kad jos yra nekenksmingos žmonių sveikatai. Tinkamai higieniškai projektuotos maisto pakuočių medžiagos yra nepakeičiamos užtikrinant maisto produktų saugumą.

Praktiškumas ir Patogumas

Maisto pakuotės turi būti praktiškos tiek gamintojams, tiek vartotojams. Gamintojams svarbu turėti efektyvias pakuotes, kurios palengvina produktų supakavimą ir transportavimą. Pakuotės, kurios greitai ir patogiai uždaromos, leidžia optimizuoti gamybos procesus ir sutaupyti laiko bei resursų.

Vartotojams svarbu, kad maisto pakuotės būtų lengvai atidaromos ir uždaromos. Patogios pakuotės palengvina maisto laikymą namuose ir užtikrina, kad produktai išliktų švieži ilgiau. Taip pat patogios pakavimo forma ir dydis padeda vartotojams lengvai suprasti informaciją apie produktus ir jų sudėtį.

Tendencijos Maisto Pakuotėse

Maisto pakuotės pramonė nuolat tobulėja ir keičiasi, siekdama atitikti vartotojų poreikius ir aplinkos tvarumo reikalavimus. Kai kurios pagrindinės tendencijos šioje srityje yra:

1. Aplinkos tvarumas: Vis labiau populiarėja aplinkos tvarios pakavimo medžiagos, pvz., ekologiškas kartonas, medžiaga iš antrinės perdirbimo ir kompostuojami plastikai.

2. Minimalistinis dizainas: Pakuotės pramonėje populiarėja minimalistinis ir paprastas dizainas, kuriame akcentuojami natūralūs ir ekologiški elementai.

3. Didelio matmenų pakavimas: Dideli ir daugkartinio naudojimo pakavimai tampa populiarūs, siekiant sumažinti vienkartinio naudojimo atliekų kiekį.

4. Informacinė skaidrumas: Vartotojai vis labiau siekia gauti išsamios informacijos apie produktų sudėtį ir maisto pakuotėse.

Maisto pakuotės pabaigai

Maisto pakuotės yra svarbios ne tik maisto produktų pramonės, bet ir vartotojų sveikatos ir saugumo požiūriu. Jų tinkamas pasirinkimas užtikrina maisto saugumą, higieną ir praktiškumą. Maisto pakuotės pramonė nuolat tobulėja ir kinta, siekdama atitikti vartotojų poreikius ir visuomenės aplinkos tvarumo reikalavimus. Svarbu rinktis tinkamas ir efektyvias maisto pakuotes, kurios užtikrintų, kad mūsų maistas būtų saugus, švarus ir kokybiškas.