Pakavimo prekės

Pakavimo prekės siuntoms ir sandėliavimui. Lipnios juostos su acryl, solvent ir hotmelt klijais, burbulinė plėvelė. Juoda ir skaidri strech tampri plėvelė.

0.350.56
Susisiekite Gumytės
8.00
1.293.35

Pakavimo prekės, skirtos siuntoms ir sandėliavimui, yra svarbios, užtikrinant produktų saugumą, patvarumą ir tvirtumą per transportavimo ir laikymo procesus.

Lipnios Juostos su Acryl, Solvent ir Hotmelt Klijais

Lipnios juostos yra viena iš populiariausių pakavimo prekių, naudojamų siuntų sandėliavimui ir uždarant kartonines ar kartonines dėžes. Jos yra pagamintos iš plėvelės, kuri yra padengta specialiais klijais, kurie užtikrina tvirtą lipnumą ir ilgaamžiškumą.

Acryl, solvent ir hotmelt klijai yra trys pagrindinės lipnių juostų rūšys. Acryl klijai turi gerą lipnumą ir ilgą tarnavimo laiką, yra aplinkai draugiški ir netoksiški. Solvent klijai yra itin stiprūs, jie tinka naudoti sunkiai prilipstančių paviršių ir sudaro tvirtą sujungimą. Hotmelt klijai tampa labai lipnūs, kai kaitinami, ir jie yra patvarūs ir tinkami įvairiems siuntų tipams.

Burbulinė Plėvelė

Burbulinė plėvelė yra dar viena populiari pakavimo prekė siuntoms ir sandėliavimui. Ji yra pagaminta iš plėvelės su mažomis burbulėmis, kurios užpildytos oro, taip suteikiant apsaugą nuo smūgių, įbrėžimų ir trūkumų. Ši plėvelė taip pat gali būti naudojama apsaugoti jautrias prekes nuo drėgmės ir dulkių.

Burbulinė plėvelė yra patvari, lanksti ir lengvai pritaikoma prie įvairių siuntų formų ir dydžių. Ji yra populiarus pasirinkimas tiek verslui, tiek asmeniniam naudojimui, siekiant apsaugoti siuntas nuo žalos per transportavimą arba sandėliavimą.

Juoda ir Skaidri Strech Tampri Plėvelė

Juoda ir skaidri strech tampri plėvelė yra puikus būdas uždaryti ir tvirtai apvynioti daugybę produktų, siekiant užtikrinti jų vientisumą ir saugumą. Šios plėvelės yra elastingos ir lankstus, todėl jas galima pritaikyti prie skirtingų formų ir dydžių.

Juoda strech plėvelė yra naudinga, norint uždengti ir uždaryti produktų krūvas, užtikrinant jų diskretiškumą ir apsaugą nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Skaidri strech plėvelė suteikia matomumą, leidžia lengvai identifikuoti turinį ir nereikia atidaryti visos plėvelės, norint peržiūrėti siuntą.

Pakavimo prekės siuntoms ir sandėliavimui yra esminės užtikrinant produktų saugumą ir apsaugą nuo žalos per transportavimą ir sandėliavimą. Lipnios juostos su acryl, solvent ir hotmelt klijais, burbulinė plėvelė, juoda ir skaidri strech tampri plėvelė yra inovatyvios ir praktiškos pakavimo prekės, kurios užtikrina aukštą produktų saugumo lygį ir padeda optimizuoti siuntų sandėliavimo procesą. Svarbu rinktis tinkamas ir kokybiškas pakavimo prekes, siekiant užtikrinti efektyvų ir patikimą produktų pakavimą.