A4 dokumentų archyvavimui

(0)

A4 dokumentų archyvavimui skirta dėžė. Pasirinkdami archyvavimo dėžes Esselte Eco FSC Jūs laimite taupydami savo lėšas archyvuojant dokumentus bei prisidedate prie planetos išsaugojimo. Ši puikios dėžės pagamintas iš 100% perdirbto kartono, 100% perdirbamas ir sertifikuotas FSC.

1.201.29

A4 formato biuro popierius

(0)

A4 formato biuro popierius. Multifunkcinis popierius TEAM A4 80g C-kategorija, skirtas taupantiems ir vertinantiems kokybę.

7.50

Aliuminio folija

(0)

Aliuminio folija. Aliuminio kepimo folija puikiai tinka mėsos, žuvies, daržovių paruošimui ant žarijų, krosnyse ir elektrinėse orkaitėse.

18.00
Susisiekite Apvalūs lipdukai

Apvalūs lipdukai

(0)

Apvalūs lipdukai. Užtikrina gerą bei ilgalaikį sukibimą su kartono ir popieriaus paviršiumi. Tinkami maišelių, dėžučių, vokų užklijavimui.

16.5019.00

Atverčiamos dėžutės

(0)

Atverčiamos dėžutės FEFCO0215 yra naudojamos siuntoms, produkcijai, keramikos gaminiams, drabužiams, elektronikos, buitinių prietaisų, stiklo ir porcelianinių indų, knygų, statybinių medžiagų, suvenyrų, dovanų bei kitų vartojimo prekių pakavimui.

0.252.54

Auksiniai tortų padėkliukai

(0)

Šie auksiniai tortų padėklai pagaminti iš aukštos kokybės kartono (1050g / m2). Jie yra padengti auksine aliuminio folija ir specialia danga, atspari riebalams ir vandeniui. Tortų padėklai yra puikus dekoratyvinis elementas. Jų dydžio įvairovė leidžia juos pritaikyti tiek sveikiems pyragams, tiek mažesnėms porcijoms. Auksiniai tortų padėklai, skersmuo: 10 cm, 16 cm, 18 cm, 20 cm, 22 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm, 30 cm, 32 cm, 34 cm, 38 cm ir 40 cm.

17.7774.54

Automatinis tušinukas

(0)

Automatinis tušinukas. Blizgus kokybiškos plastmasės korpusas.Elegantiškos metalinės detalės. Keičiama šerdele.

1.21

Baltos tortų dėžutės

(0)

Elegantiškos, baltos spalvos tortų dėžutės, kurias ypač greita ir lengva surinkti. Šios dėžutės pagamintos iš aukštos kokybės kartono.

0.411.15
Susisiekite Burbulinė plėvelė dėžėje

Burbulinė plėvelė dėžėje

(0)

Burbulinė plėvelė dėžėje. Burbulinės plėvelės rulonas su perforacijomis, dėžėje. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių.

49.01
Susisiekite Burbulinės plėvelės maišeliai

Burbulinės plėvelės maišeliai

(0)

urbulinės plėvelės maišeliai. Maišeliai iš dvisluoksnės burbulinės plėvelės, kuri pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės.

14.0030.00

Burbulinės plėvelės rulonai

(0)

Burbulinės plėvelės rulonai. Burbulinė plėvelė pagaminta iš dvisluoksnės PE plėvelės. Oro burbuliukai užtikriną apsaugą nuo pažeidimų.

2.2038.01

Burbulinis popierius

(0)

Burbulinis popierius. Pakavimo popierius su oro burbuliukais. Tai burbulinės plėvelės alternatyva, pagaminta iš 100% perdirbto popieriaus.

21.01

Celofaniniai maišeliai

(0)

Celofaniniai maišeliai. Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai, sausainiai, arbata.

3.186.78

Cukranendrių pluošto dangteliai

(0)

Biologiškai suyrantys cukranendrių pluošto vienkartinio naudojimo dangteliai. Pagaminti iš atsinaujinančių išteklių. Tinka šaltam ir karštam maistui. Galima naudoti su Ø90mm popieriniais puodeliais,

3.593.98
Susisiekite

Cukranendrių pluošto dėžutės burgeriams

(0)

Biologiškai suyrančios cukranendrių pluošto dėžutės burgeriams BIOBOX. Pagamintos iš atsinaujinančių išteklių. Tinka tiek šaltam tiek ir karštam maistui. Galima naudoti mikrobangų krosnelėje.

12.49
Susisiekite Dangteliai puodeliams

Dangteliai puodeliams

(0)

Dangteliai puodeliams. Dangteliai skirti popieriniams karštų gėrimų puodeliams.

Dangteliai tūtoms

(0)

Dangteliai tūtoms. Dangteliai neatsiejama dalis nuo tūtu skirtų siuntoms.

 

0.350.56
Susisiekite

Daugkartinės šakutės

(0)

Daugkartinės šakutės pagamintos iš medienos pluošto, naudojant bioplastiką – 100% perdirbamų medžiagų, pagamintų iš atsinaujinančių gamtos išteklių. Tinka sąlyčiui su maistu ne daugiau kaip + 100°C temperatūroje. Galima plauti indaplovėje.

7.31

Daugkartiniai peiliai

(0)

Daugkartiniai peiliai pagaminti iš medienos pluošto, naudojant bioplastiką – 100% perdirbamų medžiagų, pagamintų iš atsinaujinančių gamtos išteklių. Tinka sąlyčiui su maistu ne daugiau kaip + 100°C temperatūroje.

7.05

Dėžė konteineris

(0)

Dėžė konteineris. Tai puiki dėžutė patogiam smulkių daiktų, tokių kaip įvairūs varžtai, vinys, sagtys ir panašūs, laikymui bei sandėliavimui.

1.601.80

Dėžė rūbų pervežimui

(0)

Dėžė rūbų pervežimui. Tvirta dėžė rūbų transportavimui ar laikinam saugojimui. Po pervežimo marškinius, kostiumą galėsite rengtis iš karto.

14.00

Dėžė su iškirstomis rankenomis

(0)

Dėžė su iškirstomis rankenomis, susilanksto be lipnios juostos. Pagaminta iš storo gorfuoto kartono, todėl yra labai tvirta.

1.953.65

Dėžės M dydžio paštomatams

(0)

Dėžės M dydžio paštomatams yra gaminamos iš mikrogofro, bei gofro kartono. Puikiai tinka siuntoms ir produkcijai. Tvirtos ir apsaugančios.

0.591.60

Dėžės paletėms

(0)

Mūsų gaminamos dėžės puikiai tinka paletėms, sandėliavimui, siuntoms. Jos gaminamos iš tvirto gofro kartono. Atitinkančios klientų poreikius.

0.833.21

Dėžės S dydžio paštomatams

(0)

Dėžės paštomatams yra gaminamos iš E bangos (mikrogofro kartono). Puikiai tinka siuntoms ir produkcijai. Tai yra greito uždarymo tipo dėžutė.

0.381.03

Dėžės su lipnia juostele

(0)

Dėžės su lipnia juostele universalios, tvirtos dėžutės su lipnia juostele ir nuplėšiama juosta, pagamintos iš gofruoto kartono.

0.802.50

Dėžutė buteliams

(0)

Dėžutė buteliams. Dovanų dėžutė dviejų vyno, ar panašaus dydžio butelių, pakavimui.

1.202.15

Dėžutė buteliams su langeliu

(0)

Dėžutė buteliams su langeliu. Dovanų dėžutė dviejų vyno, ar panašaus dydžio butelių, pakavimui su langeliu.

1.201.71
Susisiekite Dėžutė keksiukams

Dėžutė keksiukams

(0)

Dėžutė keksiukams. Dėžutė keksiukų pakavimui, su įdėkliuku ir skaidriu PVC langeliu.

Susisiekite Dėžutė ECO MUF

Dėžutė keksiukams ar pyragėliams

(0)

Dėžutė keksiukams ar pyragėliams. Reprezentatyvi ekologiška pakuotė keksiukams ar pyragėliams. Su išimamu padėkliuku dviems keksiukams.

Susisiekite Dėžutės ECO TABOX

Dėžutė sushi ir kietiems patiekalams

(0)

Dėžutė sushi ir kietiems patiekalams. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui: sušiams, užkandžiams, vaisiams.

Susisiekite Dėžutės ECO TABOX su langeliu

Dėžutė sushi ir kitiems patiekalams su langeliu

(0)

Dėžutė sushi ir kitiems patiekalams su langeliu. Universalios dėžutės su langeliu, tinkamos įvairiam panaudojimui: sušiams, užkandžiams.

Dėžutės burgeriams

(0)

Dėžutės burgeriams. Dėžutė burgeriui, sumuštiniui. Vienkartiniai popieriniai indai. Tinka karštam ir šaltam maistui.

9.6048.00

Dėžutės maistui išsinešti

(0)

Unikalaus dizaino dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui.

0.2495.00
Susisiekite Dėžutės ECO CAKE

Dėžutės pyragui ar konditerijai

(0)

Dėžutės pyragui ar konditerijai tinka bandelėms, pyragams, torčiukams ir kietiems konditerijos gaminiams.

Susisiekite Dėžutės ECO SALAD

Dėžutės salotoms su langeliu

(0)

Dėžutės salotoms su langeliu. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui: salotoms, užkandžiams, karštiems ir šaltiems patiekalams.

Susisiekite

Dėžutės su dangčiu tortams

(0)

Apvalios kartoninės dėžutės su nuimamu dangčiu tortams ir pyragams.
Naudojama medžiaga, iš kurios gaminama dėžutė, atitinka aukščiausius maisto produktų pakavimo standartus, ekologiškai švari ir nedaro įtakos konditerijos gaminių skoniui ar kvapui.

1.432.94
Susisiekite Dėžutės ECO SANDWICH

Dėžutės sumuštiniams su langeliu

(0)

Dėžutės sumuštiniams su langeliu. Dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono, su skaidriu langeliu.

Susisiekite Dėžutės ECO NOODLES

Dėžutės WOK makaronams

(0)

Dėžutės WOK makaronams, maistui. Dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono. Dėžutės yra universalios.

Dokumentų archyvavimui

(0)

Dokumentų archyvavimui skirta dėžė yra puiki dėžutė į kurią telpa įvairūs dokumentai, ar svarbūs jums popieriai.

5.20

Dovanų dėžutė su langeliais

(0)

Tvirtos ir patrauklios dėžutės su dvejais arba trimis langeliais idealiai tinka įvairiems indeliams. Taip pat žvakėms, statulėlėms ir kitiems produktams pakuoti. Skyrelius dėžutėse vienas nuo kito skiria kartonas, todėl Jūsų produktas bus saugiai supakuotas.

1.291.45

Dovanų dėžutė su langeliu

(0)

Ši tvirta, graži kartoninė dėžutė su iškirstu langeliu puikiai tinka stiklinių indelių, žvakių, ar kitų produktų pakavimui. Produkcija ir dovanėlės šiose dėžutėse atrodo itin reprezentatyviai. Galite dekoruoti savo nuožiūra – perrišti kaspinėliu, virvute, klijuoti lipdukus, kabinti dovanų korteles ir t.t.

0.56

Dovanų dėžutė su rankena

(0)

Dovanų dėžutė su rankena. Kartoninė dėžutė su skaidriu langeliu ir rankenėlėmis puikiai tinka stiklinių indelių, žvakių pakavimui.

2.112.50
Susisiekite

Dovanų dėžutė su širdele

(0)

Dovanų dėžutė su širdele bus aktuali ne tik Šv.Valentino dieną, bet ir bet kokią šventę ar renginį – gimtadienį, vestuves, įsimintinų akimirkų metines ir kitas šventes.

1.73
Susisiekite

Dovanų maišeliai su virveline rankena

(0)

Dovanų maišeliai su virveline rankena pagaminti iš kreidinio popieriaus 170 g. Popierius laminuotas apsauginiu, matiniu arba blizgiu lamintu. Rankenos ir dugnas sutvirtinti kartonu – esant tolygiam svorio pasiskirstymui, nepažeidus popieriaus pluošto ir neatliekant staigių forsuotų judesių, maišelis gali atlaikyti iki 9 kg svorį.

0.971.75

Doy-pack maistiniai maišeliai be langelio

(0)

Doy-pack maistiniai maišeliai be langelio pagaminti iš rudo Kraft popieriaus. Puikiai tinka pakuoti: kavą, arbatą, prieskonius.

8.1116.00

Doy-pack maistiniai maišeliai su langeliu

(0)

Doy-pack maistiniai maišeliai su langeliu. Maišeliai pagaminti iš rudo Kraft popieriaus. Puikiai tinka pakuoti: kavą, arbatą, prieskonius.

8.8018.76
Susisiekite

Doy-pack metalizuoti maišeliai

(0)

Doy-pack metalizuoti maišeliai. Puikiai tinka pakuoti: kavą, arbatą, prieskonius, džiovintus vaisius, saldumynus, sėklas, chemijos produktus ir t. t.

5.0116.23

Dviejų dalių dėžutės

(0)

Dviejų dalių kartoninė dėžutė yra puiki dėžė jūsų gaminiams ar dovanų pakavimui. Šios dėžutės yra pagamintos iš dvispalvio 270g. kartono, kurio vienas pusė yra ruda ir kita pusė yra balta. Dviejų dalių dėžutės yra puikus, bei unikalus būdas pateikti savo prekę, dovaną ar kitą pasirinktą daiktą galutiniam vartotojui, gavėjui.

0.21799.81

Dviejų dalių dėžutės su langeliu

(0)

Dviejų dalių kartoninė dėžutė su langeliu yra puiki dėžė jūsų gaminiams ar dovanų pakavimui. Šios dėžutės yra pagamintos iš dvispalvio 270g. kartonos, kurio vienas pusė yra ruda ir kita pusė yra balta. Dviejų dalių dėžutės yra puikus, bei unikalus būdas pateikti savo prekę, dovaną ar kitą pasirinktą daiktą galutiniam vartotojui, gavėjui.

0.463.61

Rodoma 1–50 iš 186