Plastikiniai maišeliai

Maišeliai ZipLock su juostele užrašams

(0)

Maišeliai ZipLock su juostele užrašams. Užspaudžiami maišeliai ZipLock puikiai tinka pakuoti elektronikos detales, birius produktus.

1.271.43

Plastikiniai pirkinių maišeliai

(0)

Plastikiniai pirkinių maišeliai. HDPE maišeliai pirkiniams. Maišeliai populiarūs prekybos centruose, kitose prekybos vietose, buityje.

1.277.73

Skaidrūs maišeliai su daugkartine užklijuojama juostele

(0)

Skaidrūs maišeliai su daugkartine užklijuojama juostele.Maišeliai pagaminti iš 25 mkr. storio CPP (polipropileno) plėvelės.

2.9015.00

Skaidrūs maišeliai ZipLock

(0)

Skaidrūs maišeliai ZipLock. Užspaudžiami maišeliai MiniGrip tinka pakuoti elektronikos detales, birius produktus ar kitus smulkius daiktus.

0.6111.00

Plastikiniai maišeliai yra plačiai naudojamos ir patogios pakuotės, tačiau jie taip pat yra didelė ekologinė problema. Jų didelis naudojimas daro didelę žalą aplinkai ir yra vienas iš didžiausių plastiko taršos šaltinių.

Plastikinių maišelių poveikis aplinkai

Nepersigavimas: Plastikiniai maišeliai yra dažnai vienkartinio naudojimo, tačiau jų gamybai ir perdirbimui reikia didelių energijos išteklių, todėl dauguma jų tiesiog išmetami ir nesunaudojami pakartotinai.

Plastiko tarša: Plastikiniai maišeliai, kuriuos neatsakingai išmeta arba išmetami aplinkui, gali ilgai likti gamtoje ir sukelti žalą gyvūnijai ir aplinkai.

Marinė tarša: Didelė dalis plastikinių maišelių patenka į vandens telkinius, prisidedant prie jūrų taršos problemai.

Problemos su plastikinių maišelių naudojimu

Didelis vartojimas: Plastikinių maišelių vartojimas yra didelis ir dažnai nereikalingas, nes daugelis jų gali būti pakeičiami kitomis pakuotėmis.

Nesunaudojamas perdirbimas: Nors dauguma plastikinių maišelių yra pagaminti iš perdirbamo plastiko, dažnai jie nebuvo tinkamai perdirbami arba iš viso nebuvo perdirbti.

Tarša aplinkai: Plastikiniai maišeliai, kuriuos išmetame aplinkui, sukelia didžiulę žalą aplinkai, ypač gyvūnams ir gamtos ekosistemoms.

Alternatyvos plastikiniams maišeliams

Medžio pluošto maišeliai: Natūralūs medžio pluošto maišeliai yra biologiškai skaidrūs ir gali būti naudojami pakartotinai.

Medvilnės maišeliai: Plonasienės medvilnės maišeliai yra patvarūs ir kartojamo naudojimo, jie tinka įvairiems pirkiniams ir dovanoms.

Stiklo arba metalinės pakuotės: Stiklas ar metalas yra ilgaamžiai ir pakartotinai naudojami, idealūs produktams, kuriems reikalinga tvirta ir saugi pakuotė.

Biologiškai skaidrios plėvelės: Dėl tam tikrų prekių gali būti naudojamos biologiškai skaidrios plėvelės, kurios yra labiau draugiškos aplinkai.

Vartotojo vaidmuo

Vartotojai taip pat turi svarbų vaidmenį mažinant plastikinių maišelių naudojimą:

Pirkimas su savo maišeliais: Pirkite daiktus ir prekes su savo daugkartinio naudojimo maišeliais, taip sumažinsite vienkartinio naudojimo plastikinių maišelių poreikį.

Rūšiavimas ir perdirbimas: Jei vis tik turite plastikinių maišelių, rūšiuokite ir perdirbkite juos atitinkamai, kad sumažintumėte jų poveikį aplinkai.