Labas, būsimasis mūsų komandos drauge! Smagu, kad užsukai 🙂

Darbinantis svarbu ne tik įgūdžiai, bet ir cultural fit – kad mes patiktumėm tau, o tu mums. Juk visi mes darbe praleidžiame tiek daug laiko, tad kai leidžia aplinkybės geriau atsirinkti ir dirbti su smagia energija, gera nuotaika ir humoru.

Jeigu norėtum susipažinti – kviečiam neįpareigojančiam pokalbiui pas mus į ofisą Tyzenhauzų 17, Vilnius. Dėl laiko susisiekti el. paštu arminas@agamabox.lt. Šiuo metu laisvos tokios pozicijos:

Pardavimų vadybininkas / vadovas

Jeigu tavo pašaukimas ne šiaip pardavinėti, bet surasti geriausią sprendimą klientui, jeigu moki dirbti su CRM, išrašinėti sąskaitas, sekti savo ir įmonės pardavimų rodiklius, ieškoti naujų strategijų ir pardavimų kanalų – tuomet ši pozicija kaip tik tau. Jeigu esi ambicingas/-a ir norėtum 2022 vadovauti pagal savo nuožiūrą sudėliotai pardavimų komandai – galimybė tikrai yra. Fiksuotas atlyginimas ir procentas nuo pardavimų – viskas derybų klausimas, mes esam linkę dalintis su visais, kurie atneša pajamų. Geriau turėti mažesnę dalį didelio pyrago, nei didelę mažo 🙂

Vairuotojas / prekių išvežiotojas

Jeigu turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, mėgsti vairuoti, nebaisu kilnoti pakuotes ir nori stabilaus atlyginimo – susisiek su mumis, padėsime!