Spauda

Spaudos paslaugos dėžučių, maišelių, lipnios juostos gamyboje.

Apačioje aprašoma mūsų produkcijos gamyboje naudojamus spaudos būdai. Spaudos būdą parinksime ir rekomenduosime taip, kad maksimaliai sumažinti jūsų gamybos kaštus ir pagreitinti gamybos procesą.

 

Folijuota spauda, kas tai?

Folijuota spauda pakuotės (dėžutės, maišelio) dizainui pridėti prabangos pojūtį, naudojant folijuotą spaudą yra atkuriami metalic spalvos turinčios metalini atspindį (aukso, sidabro, bronzo, vari). Dažnai naudojama aukščiausios kokybės spausdinimo medžiagose, pvz.: dovanų dėžutės, popieriniai maišeliai, vizitinės kortelės, kvietimai, firminiai blankai ir t.t. Tai procesas, kai metalo folija ant popieriaus paviršiaus uždedama rankiniu arba pneumatiniu būdu.
Naudojama gaminant didesnius kiekius popierinių maišelių su spauda ar dviejų dalių dėžučių su spauda.

Kokie yra folijuotos spaudos privalumai?
 1. Didžiausias privalumas – trumpas gamybos terminas. Folijuotą spaudą galime uždėti ant mūsų turimų standartinių dydžių dėžučių ir maišelių vos per kelias dienas.
 2. Galimybė atgaminti logotipus, grafiką ir raidę su metaliniu blizgesiu.
 3. Jaučiamas ir labai gerai matomas logotipas ant paviršiaus.
 4. Gamybos paprastumas.
 5. Įvairios “metalic” spalvos.
 6. Tinkamas didesniems kiekiams.

 

Ofsetinė spauda, kas tai?

Ofsetinė spauda yra vienas iš populiariausių spausdintinės medžiagos kūrimo būdų, taikomas beveik visose didesnėse komercinėse spaustuvėse. Šis modernus spaudos būdas savo technologinių savybių dėka užtikrina aukštą spausdinimo kokybę, tikslų spalvų ir pustonių atkūrimą, puikų detalių atvaizdavimą. Didžiausias ofsetinės spaudos efektyvumas pasiekiamas spausdinant dideliais tiražais, t. y. kuo didesnis tiražas, tuo mažesnė gaminio vieneto kaina.
Naudojama gaminant didelį kiekį dėžučių pagamintų iš 250,270,350 gms kartono. Tokiu kaip dviejų dalių dėžučių.

Kokie yra ofsetinės spaudos privalumai ?

 1. Dideli kiekiai gali būti spausdinami ekonomiškai ir efektyviai.
 2. Kuo didesnis tiražas, tuo pigesnė vieneto kaina.
 3. Galima naudoti įvairius popieriaus tipus.
 4. Galimi specialūs rašalo dažai, pvz.: metalic, pantone, fluorescenciniai dažai.
 5. Aukščiausia spausdinimo kokybė.
 6. Nuosekli aukšta vaizdo kokybė. Šis spausdinimo būdas sukuria aštrius ir švarius vaizdus.
 7. Sąnaudos mažėja didėjant spaudinių tiražui.

 

Šilkografinė spauda, kas tai?

Šilkografija – labai senas spaudos būdas, siejamas su šilko atsiradimu. Rankų darbo spauda. Vaizdas eksponavimo būdu perkeliamas ant specialiu tinkleliu aptraukto rėmo, po to rėmas apšviečiamas. Apšviestos foto polimero vietos sukietėja, o neapšviestos išplaunamos, per jas ant norimo paviršiaus patenka dažai.
Dažniausiai šilkofrafija naudojama gaminant mažesnius kiekius dovanų dėžučių su spauda ar ant popierinių maišelių.

Dizaino gurmanai šilkografiją aukštai vertina dėl to, kad tai rankų darbas ir labai plačiai pritaikomas spaudos būdas. Spausdinti galima ant įvairių audinių, metalo, plastiko, medienos, keramikos, stiklo ir kitų paviršių. Ypatingo efekto galima pasiekti spaudžiant storą dažų kiekį, pasirenkant ypatingus dažus (šviečiančius, reaguojančius į šilumą ir pan.). Šilkografinė spauda sodri ir atspari lauko sąlygoms. Taip pat spausdinant mažus ir vidutinio dydžio tiražus ji yra taupi.

Šilkografijos būdu siūlome spausdinti dėžutes ir maišelius iki 4 spalvų, minimalus užsakymo kiekis nuo 50 vnt.

Kokie yra šilkografinės spaudos privalumai ?

 1. Greitas pagaminimo terminas.
 2. Gamybos paprastumas.
 3. Jaučiamas dažų sluoksnis ant paviršiaus.
 4. Galima spausti ant įvairių paviršių.
 5. Naudojamos visos “pantone” spalvos.
 6. Sodrios ir blizgios ( UV) spalvos.
 7. Ilgaamžiškumas.

 

Fleksografija, kas tai?

Fleksografijos spaudos būdas naudoja lanksčią reljefinę plokštę. Tai šiuolaikinė spaudos versija, kuri gali būti naudojama spausdinant ant beveik bet kokio tipo pagrindo, įskaitant popierių, plastiką ir celofaną. Ši spauda plačiai naudojama didelių spalvoto spausdinimo plotų spausdinimo srityje.

Fleksografijos spaudos būdu dažniausiai yra spausdinami įvairūs popieriniai maišeliai, tokie kaip popieriniai maišeliai su suktomis ar plokščiomis rankenėlėmis, plastikiniai pirkinių maišeliai. Maišeliai su spauda naudojami produkcijos pakavimui ar maisto, dovanų dėžučių išsinešimui. Lipnios juostos su spauda gamyboje.

Fleksografinės spaudos privalumai:
 1. Universalumas – Fleksografinė spauda ne tik turi daug įvairių substratų, bet taip pat leidžia naudoti įvairius dažų tipus. Priklausomai nuo naudojamo pagrindo tipo , galima naudoti tirpikliu pagamintą rašalą, vandens pagrindu pagamintą rašalą arba UV rašalą. Galima naudoti bet kokią lanksčią medžiagą, todėl flekso spaudinimas yra labai universalus.
 2. Greitas gamybos procesas –  spauda gali pasiekti iki 300 metrų per minutę vidutinį spausdinimo greitį.
 3. Automatizuotas procesas – Spausdinimas, laminavimas, pjovimas viskas vienu metu.
 4. Greitas gamybos procesas.
 5. Mažiau priežiūros – lankstusis spausdinimas naudoja mašinas ir įrangą, kuriai reikia labai mažai priežiūros. Tai sumažina priežiūros išlaidas, todėl šis spausdinimo būdas tampa labai ekonomiška alternatyva.
 6. Nebrangios eksploatacinės medžiagos – Vartojimo prekių, tokių kaip fleksografijos dažai, pakavimo medžiagos ir t.t., kaina palyginti yra maža. Ir nors pradinė flekso plokštės kaina yra šiek tiek didelė, spausdinant didesnius produkto kiekius, kaina labai mažėja. Dėl šios priežasties fleksografijos spausdinimo procesas yra ekonomiškiausias.
 7. Įvairiaspalvė spalvų paletė – paprastai naudojama keturių procesų spalvos (CMYK), tačiau fleksografijos spaudoje taip pat gali būti naudojama iki 10 spalvų, kad būtų sukurtas išplėstas spalvų gaminys. Tai leidžia lengvai spausdinti Pantone spalvas.
 8. Aplinkai nekenksmingi – Vandens pagrindu pagamintas rašalas, perdirbti dažai ir vandeniu plaunamos “flekso” plokštės – fleksografijos spaudą padaro draugišką spausdinimo būdą gamtai. Poveikis aplinkai sumažėja, nes gamybos procese naudojami mažiau toksinų ir tirpiklių.

 

Taip pat siūlome logotipo perdarymo į vektorinį formatą paslaugas, kaina nuo 15eur + PVM. Kaina gali didėti priklausomai nuo logotipo sudėtingumo.