A4 dokumentų archyvavimui

(0)

A4 dokumentų archyvavimui skirta dėžė. Pasirinkdami archyvavimo dėžes Esselte Eco FSC Jūs laimite taupydami savo lėšas archyvuojant dokumentus bei prisidedate prie planetos išsaugojimo. Ši puikios dėžės pagamintas iš 100% perdirbto kartono, 100% perdirbamas ir sertifikuotas FSC.

1.201.29

Aliuminio folija

(0)

Aliuminio folija. Aliuminio kepimo folija puikiai tinka mėsos, žuvies, daržovių paruošimui ant žarijų, krosnyse ir elektrinėse orkaitėse.

18.00

Atverčiamos dėžutės

(0)

Atverčiamos dėžutės FEFCO0215 yra naudojamos siuntoms, produkcijai, keramikos gaminiams, drabužiams, elektronikos, buitinių prietaisų, stiklo ir porcelianinių indų, knygų, statybinių medžiagų, suvenyrų, dovanų bei kitų vartojimo prekių pakavimui.

0.252.54

Automatinis tušinukas

(0)

Automatinis tušinukas. Blizgus kokybiškos plastmasės korpusas.Elegantiškos metalinės detalės. Keičiama šerdele.

1.21

Baltos tortų dėžutės

(0)

Elegantiškos, baltos spalvos tortų dėžutės, kurias ypač greita ir lengva surinkti. Šios dėžutės pagamintos iš aukštos kokybės kartono.

0.411.15
Susisiekite Burbulinė plėvelė dėžėje

Burbulinė plėvelė dėžėje

(0)

Burbulinė plėvelė dėžėje. Burbulinės plėvelės rulonas su perforacijomis, dėžėje. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių.

49.01

Burbulinės plėvelės rulonai

(0)

Burbulinės plėvelės rulonai. Burbulinė plėvelė pagaminta iš dvisluoksnės PE plėvelės. Oro burbuliukai užtikriną apsaugą nuo pažeidimų.

2.2038.01

Burbulinis popierius

(0)

Burbulinis popierius. Pakavimo popierius su oro burbuliukais. Tai burbulinės plėvelės alternatyva, pagaminta iš 100% perdirbto popieriaus.

21.01

Dangteliai tūtoms

(0)

Dangteliai tūtoms. Dangteliai neatsiejama dalis nuo tūtu skirtų siuntoms.

 

0.350.56

Dėžė konteineris

(0)

Dėžė konteineris. Tai puiki dėžutė patogiam smulkių daiktų, tokių kaip įvairūs varžtai, vinys, sagtys ir panašūs, laikymui bei sandėliavimui.

1.601.80

Dėžė rūbų pervežimui

(0)

Dėžė rūbų pervežimui. Tvirta dėžė rūbų transportavimui ar laikinam saugojimui. Po pervežimo marškinius, kostiumą galėsite rengtis iš karto.

14.00

Dėžė su iškirstomis rankenomis

(0)

Dėžė su iškirstomis rankenomis, susilanksto be lipnios juostos. Pagaminta iš storo gorfuoto kartono, todėl yra labai tvirta.

1.953.65

Dėžės M dydžio paštomatams

(0)

Dėžės M dydžio paštomatams yra gaminamos iš mikrogofro, bei gofro kartono. Puikiai tinka siuntoms ir produkcijai. Tvirtos ir apsaugančios.

0.591.60

Dėžės paletėms

(0)

Mūsų gaminamos dėžės puikiai tinka paletėms, sandėliavimui, siuntoms. Jos gaminamos iš tvirto gofro kartono. Atitinkančios klientų poreikius.

0.833.21

Dėžės S dydžio paštomatams

(0)

Dėžės paštomatams yra gaminamos iš E bangos (mikrogofro kartono). Puikiai tinka siuntoms ir produkcijai. Tai yra greito uždarymo tipo dėžutė.

0.381.03

Dėžės su lipnia juostele

(0)

Dėžės su lipnia juostele universalios, tvirtos dėžutės su lipnia juostele ir nuplėšiama juosta, pagamintos iš gofruoto kartono.

0.802.50

Dėžutė buteliams

(0)

Dėžutė buteliams. Dovanų dėžutė dviejų vyno, ar panašaus dydžio butelių, pakavimui.

1.202.15

Dėžutė buteliams su langeliu

(0)

Dėžutė buteliams su langeliu. Dovanų dėžutė dviejų vyno, ar panašaus dydžio butelių, pakavimui su langeliu.

1.201.71
Susisiekite Dėžutė keksiukams

Dėžutė keksiukams

(0)

Dėžutė keksiukams. Dėžutė keksiukų pakavimui, su įdėkliuku ir skaidriu PVC langeliu.

Susisiekite Dėžutė ECO MUF

Dėžutė keksiukams ar pyragėliams

(0)

Dėžutė keksiukams ar pyragėliams. Reprezentatyvi ekologiška pakuotė keksiukams ar pyragėliams. Su išimamu padėkliuku dviems keksiukams.

Dėžutės maistui išsinešti

(0)

Unikalaus dizaino dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui.

0.2495.00
Susisiekite Dėžutės ECO CAKE

Dėžutės pyragui ar konditerijai

(0)

Dėžutės pyragui ar konditerijai tinka bandelėms, pyragams, torčiukams ir kietiems konditerijos gaminiams.

Susisiekite

Dėžutės su dangčiu tortams

(0)

Apvalios kartoninės dėžutės su nuimamu dangčiu tortams ir pyragams.
Naudojama medžiaga, iš kurios gaminama dėžutė, atitinka aukščiausius maisto produktų pakavimo standartus, ekologiškai švari ir nedaro įtakos konditerijos gaminių skoniui ar kvapui.

1.432.94
Susisiekite Dėžutės ECO SANDWICH

Dėžutės sumuštiniams su langeliu

(0)

Dėžutės sumuštiniams su langeliu. Dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono, su skaidriu langeliu.

Dokumentų archyvavimui

(0)

Dokumentų archyvavimui skirta dėžė yra puiki dėžutė į kurią telpa įvairūs dokumentai, ar svarbūs jums popieriai.

5.20

Dovanų dėžutė su langeliais

(0)

Tvirtos ir patrauklios dėžutės su dvejais arba trimis langeliais idealiai tinka įvairiems indeliams. Taip pat žvakėms, statulėlėms ir kitiems produktams pakuoti. Skyrelius dėžutėse vienas nuo kito skiria kartonas, todėl Jūsų produktas bus saugiai supakuotas.

1.291.45

Dovanų dėžutė su langeliu

(0)

Ši tvirta, graži kartoninė dėžutė su iškirstu langeliu puikiai tinka stiklinių indelių, žvakių, ar kitų produktų pakavimui. Produkcija ir dovanėlės šiose dėžutėse atrodo itin reprezentatyviai. Galite dekoruoti savo nuožiūra – perrišti kaspinėliu, virvute, klijuoti lipdukus, kabinti dovanų korteles ir t.t.

0.56

Dovanų dėžutė su rankena

(0)

Dovanų dėžutė su rankena. Kartoninė dėžutė su skaidriu langeliu ir rankenėlėmis puikiai tinka stiklinių indelių, žvakių pakavimui.

2.112.50
Susisiekite

Dovanų dėžutė su širdele

(0)

Dovanų dėžutė su širdele bus aktuali ne tik Šv.Valentino dieną, bet ir bet kokią šventę ar renginį – gimtadienį, vestuves, įsimintinų akimirkų metines ir kitas šventes.

1.73
Susisiekite

Dovanų maišeliai su virveline rankena

(0)

Dovanų maišeliai su virveline rankena pagaminti iš kreidinio popieriaus 170 g. Popierius laminuotas apsauginiu, matiniu arba blizgiu lamintu. Rankenos ir dugnas sutvirtinti kartonu – esant tolygiam svorio pasiskirstymui, nepažeidus popieriaus pluošto ir neatliekant staigių forsuotų judesių, maišelis gali atlaikyti iki 9 kg svorį.

0.971.75

Dviejų dalių dėžutės

(0)

Dviejų dalių kartoninė dėžutė yra puiki dėžė jūsų gaminiams ar dovanų pakavimui. Šios dėžutės yra pagamintos iš dvispalvio 270g. kartono, kurio vienas pusė yra ruda ir kita pusė yra balta. Dviejų dalių dėžutės yra puikus, bei unikalus būdas pateikti savo prekę, dovaną ar kitą pasirinktą daiktą galutiniam vartotojui, gavėjui.

0.21799.81

Dviejų dalių dėžutės su langeliu

(0)

Dviejų dalių kartoninė dėžutė su langeliu yra puiki dėžė jūsų gaminiams ar dovanų pakavimui. Šios dėžutės yra pagamintos iš dvispalvio 270g. kartonos, kurio vienas pusė yra ruda ir kita pusė yra balta. Dviejų dalių dėžutės yra puikus, bei unikalus būdas pateikti savo prekę, dovaną ar kitą pasirinktą daiktą galutiniam vartotojui, gavėjui.

0.463.61

Dvipusė lipni juosta

(0)

Dvipusė lipni juosta.
Pagaminta akrilinių klijų pagrindu.
Skaidri, dvipusė.
Atspari aukštai temperatūrai.
Juostos storis 0,09 mm.

3.50

Dvipusė lipni juosta TESA

(0)

Dvipusė lipni juosta TESA. Aukštos kokybės dvipusė lipni juosta. Tinka klijuoti stiklą, plastiką, medį, metalą, popierių ir kitas medžiagas.

11.00

Geami Exbox rinkinys

(0)

Geami WrapPak – specialaus patentuoto iškirtimo kraft ir balto šilkinio popieriaus kombinacija. Tai nauja, aplinkai draugiška pakavimo sistema. Ištempus išorinį popieriaus sluoksnį sudaroma 3D korių struktūra, padedanti apsaugoti produktą. Užlenkus popieriaus kraštus, koriai sukimba tarpusavyje ir užsifiksuoja, todėl pakavimui nebereikia naudoti lipnios juostos, palengvinamas pakavimo procesas bei taupomas laikas. Geami WrapPak pakavimo sistema gali būti laikoma bet kurioje pakavimo vietoje, nes užima nedaug vietos.

65.00

Gofruotas kartonas rulonais

(0)

Gofruotas kartonas rulonais. Puikiai apsaugo stiklinius, metalinius ir kitus trapius gaminius nuo įbrėžimų ar fizinių pažeidimų.

14.5089.00

Greito uždarymo dėžutės

(0)

Atverčiamos, greito uždarymo dėžutės Fefco 0427 yra naudojamos siuntoms, produkcijai, keramikos gaminiams ir kitiems jūsų gaminiams.

0.240.71
Susisiekite Greito uždarymo dėžutės su langeliu

Greito uždarymo dėžutės su langeliu

(0)

Atverčiamos, greito uždarymo dėžutės su langeliu Fefco 0427 naudojamos siuntoms, produkcijai, keramikos gaminiams ir kitiems jūsų gaminiams.

0.411.50

Įrankis pakavimo plėvelei

(0)

Įrankis pakavimo plėvelei. Rankinis pakavimo plėvelės įrankis su reguliuojamu plėvelės įtempimu.

38.50
Susisiekite Kalėdinis dovanų popierius

Kalėdinis dovanų popierius

(0)

Kalėdinis dovanų popierius. Šventinis kalėdinis kraft dovanų pakavimo popierius rulonėliuose. Su blizgiais ornamentais.

3.505.01

Kartoniniai apsauginiai kampai

(0)

Apsauginiai kampai dažnai naudojami kartu su pakavimo plėvele arba juosta apsaugoti prekes transportuojant arba sandėliuojant. Stabilizuoja pakuotes, panaikina kintančias apkrovas, suteikia papildomos atramos jei paletės dedamos viena ant kitos, apsaugo produktus pakavimo, sandėliavimo ir transportavimo metu, apsaugo nuo deformacijos ir rišimo juostos spaudimo, didina dėžių vidinių kampų stabilumą ir atsparumą.

0.838.00
Susisiekite

Kartoniniai dovanų vokai

(0)

Šie vokai puikiai tinkami pakuoti atvirutes, kvietimus, dovanų kuponus, šokoladus ar pinigams dovanoti. Tvirti ir nesilamdantys. Vokai natūralios rudos spalvos, todėl juos galite lengvai dekoruoti savo nuožiūra – perriškite kaspinu ar virvele, klijuokite lipdukus, užrašykite palinkėjimą ranka.

0.650.75

Kartono lakštai Mikrogofra

(0)

Kartono lakštai Mikrogofra. Mikrogofrokartonas skirtingai nei įprastas gofruotas kartonas yra lygiu paviršiumi ir plonesnis.

1.0510.29

Kartono lakštai Mikrogofra 5 sluoksnių

(0)

Kartono lakštai Mikrogofra 5 sluoksnių. Šie gofrokartono lakštai sudaryti iš trijų lygaus popieriaus ir dviejų gofruoto popieriaus sluoksnių.

2.30

Kartono, gofruoto kartono lakštai 3 sluoksnių

(0)

Kartono, gofruoto kartono lakštai 3 sluoksnių. B bangos gofruoto kartono lakštai prekių ir siuntų apsaugai.

0.752.35

Kepimo popierius

(0)

Kepimo popierius. Rudas kepimo popierius, iš abiejų pusių padengtas silikonu, atsparus aukštai temperatūrai.

7.41

Kiaušinių dėklas

(0)

Kiaušinių dėklas. Kiaušinių dėklai, pagaminti iš plaušienos.

21.3021.79

Kraft popierius lapais

(0)

Aukštos kokybės, rantytas Kraft popierius lapais. Paviršius linijuotas. Reprezentatyvi išvaizda. Naudojamas pakuojant produkcija, prekes.

0.75

Kraft vokai

(0)

Kraft vokai. Erdviniai vokai su praplatėjimu, skirti siuntiniams. Puikiai tinka siųsti didesnį kiekį lapų, katalogus, žurnalus, knygas ir panašius daiktus.

0.1756.87

Lininė natūrali virvelė

(0)

Lininė natūrali virvelė. Dekoratyvinė virvelė naudojama įvairių daiktų papuošimui, dėžučių perrišimui, kitiems surišimams ar rankdarbiams.

5200.58

Rodoma 1–50 iš 124